Regulamin

Dokument ten za pośrednictwem treści przedstawia regulację warunków korzystania z witryny www.tiara.ro;

1. Definiowanie warunków

„Tiara” - to znak zarejestrowany pod numerem 160300 przyznanym na mocy ustawy 84/1998 w odniesieniu do marek i wskazań geograficznych.

Sprzedawca - Tiara Concept Store SRL, podmiot prawny obywatelstwa rumuńskiej, posiadający zarejestrowany biuro na Pinilor Street nr 1121, City Hipesti, hrabstwo Suceva., Mając numer zamówienia w rejestrze handlu J33/635/2015 i CUI RO34778350.

Kupujący/klient - może to być każda osoba naturalna lub prawna, która ma ponad 16 lat i złoża zamówienie.

Zamówienie - dokument cyfrowy, który interweniuje jako forma komunikacji między sprzedawcą a kupującym, za pomocą którego kupujący wysyła sprzedawcy, którego zamierza kupić towary z witryny.

Mój kosz na koncie, który pozwala kupującym dodawać towary lub usługi, które chce kupić czas dodawania lub później; W przypadku, gdy towary lub usługi nie są kupowane w momencie dodania poprzez wydanie zamówienia.

Transakcja -Collection lub zwrot kosztów kwoty wynikającej ze sprzedaży dobra Tiara Concept Store SRL, kupującego, korzystając z usług procesora karty zatwierdzonego przez sprzedawcę, niezależnie od metody dostawy.

2. Tożsamość firmy i opis usług

Tiara Concept Store SRL zajmuje się sprzedażą towarów za pośrednictwem strony internetowej www.tiara.ro;
Tiara Concept Store SRL to osoba prawna o obywatelstwie rumuńskiej, posiadającym zarejestrowane biuro na Pinilor Street nr 1121, City Hipesti, hrabstwo Suava, posiadające numer zamówienia w rejestrze handlu J33/635/2015 i CUI RO34778350.

3. Prawa i obowiązki Sprzedawcy/Spółki
Tiara Concept Store SRL zastrzega sobie prawo do zmiany treści witryny bez powiadamiania użytkowników. 
Zastrzegamy sobie prawo do anulowania zamówienia, jeśli nie zostało ono odpowiednio ukończone lub brakuje niezbędnych danych.

4. Ograniczenie odpowiedzialności firmy
Tiara Concept Store SRL nie przyjmuje odpowiedzialności w następujących sytuacjach:
- niefunkcjonowanie witryny z powodu problemów technicznych;
-Loss danych, jeśli użytkownik udostępnił swoje hasło;
- dla niefalowania zamówienia;
- za uszkodzenie produktu podczas transportu lub po dostawie;
- za brak zamówienia z powodu braku produktów w magazynie.

5. Polityka rozliczeniowa i płatności

Płatność produktów zamówionych na stronie internetowej ww.tiara.ro jest przetwarzana przez zwrot kosztów lub przez internetowy sklep z procesorem płatności Tiara koncepcji SRL.
Kupujący jest zobowiązany do dostarczenia wszystkich danych niezbędnych do wydania faktury zgodnie z ustawą 677/2001 na temat handlu elektronicznego.

 

Faktura fiskalna zostanie wysłana w formacie elektronicznym pod dostarczonym adresem e -mail (* na wypadek, gdyby został dostarczony), nie jest konieczne do stemplowania i podpisywania. 


6. Polityka zwrotna 
Ukończenie formularza powrotu jest obowiązkowe w celu rozpoczęcia procesu.
Klienci mogą poprosić o procedurę zwrotu produktów w ciągu 14 dni, bez uzasadnienia decyzji lub płacenia innych kosztów niż te dostarczone w artykułach rozporządzenia awaryjnego nr 43/2014. Wszystkie szczegóły związane z zwrotem na stronie Dostawa-kościół-retur.
7.  Polityka informacji o plikach cookie 

Wszystkie szczegóły związane z plikami cookie na stronie Znajdź je
Polityka ciasteczek Ulty-Under "
8. Polityka prywatności 

Wszystkie szczegóły związane z poufnością znajdują się na stronie
" Polityka prywatności "
9. Polityka dostawy
-Produkt odbywa się za pośrednictwem Fast Courier Company, a koszt dostawy wynosi 16,9 LEI (w tym VAT).
-Minimalne zamówienie to 35 LEI, bez transportu.
-Kontrole przekraczające wartość 249 LEI, korzystają z bezpłatnego transportu.
-Jeśli zamówienie zostało nieuzasadnione lub odmówiono, zastrzegamy sobie prawo do nałożenia płatności karty za następne zamówienie. Jeśli klient odmówi, zastrzegamy sobie prawo do anulowania zamówienia.
-Wszystkie szczegóły dostawy można znaleźć na stronie
" Polityka dostawy "
10. Ceny
Ceny wyświetlane na stronie są wyświetlane automatycznie w Ron, mogą być wyświetlane w EUR, jeśli chcesz i reprezentować ostateczną cenę sprzedaży. 

Cena produktu nie obejmuje kosztów transportu.
Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen bez wcześniejszej kampanii informacyjnej.

Jeżeli, zgodnie z błędem systemu operacyjnego, cena produktu jest wyświetlana błędna i jest tak nieproporcjonalna do wartości dobra, że ​​oczywiste jest, że strony nie chciały konsumować na sprzedaż, zamówienie zostanie anulowane automatycznie. (Według OG nr 99/2000, ART 1665 Paragraft 2.)


11. Zniżki / rabaty

Sprzedawca ustawia swoje regulacje promocyjne w granicach dostępnych akcji. Zniżki / rabaty są dynamiczne i nie można ich zgromadzić.

- W przypadku, gdy klient zamówił zestaw promocyjny, jest zobowiązany do zwrócenia pełnego zestawu (np. Zestaw 6 na 1 z 6 produktami - w tym przypadku klient musi zwrócić wszystkie 6 produktów).

-Jeśli klient korzysta z pewnej rabatu po promocji (np. 2 uporządkowane produkty, miał -15% zniżki na całe zamówienie), jest zobowiązany do pełnego zwrócenia produktów. 

 

Ogólne warunki kwalifikowalności do zwrotów i wymiany

 

Możesz zwrócić produkty zakupione na stronie internetowej www.tiara.ro w ciągu 14 dni od daty otrzymania.

Możesz zmienić produkty w ciągu 14 dni od daty ich zamówienia.

 Przed wysłaniem zamówień zespół Tiara sprawdza każdy produkt osobno, aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji.

Jeśli produkt pogorszy się podczas dostawy, klient zobowiązuje się ogłosić telefonicznie lub e-mailem, zespół Tiara w dniu dostawy paczki.

! Wspominamy, że wymiary produktów mogą różnić się w zależności od +/- 1CM-2CM. Skargi na ten temat będą uważane za puste.

! Wspominamy, że jasność i odcienie produktów mogą się różnić w zależności od ustawień monitora. 

 

OSTROŻNY!
„Wady produktów będą rozważane tylko wtedy, gdy zostaną ogłoszone na piśmie i ze zdjęciami na adres e -mail contact@tiara.ro W pierwszych 24 godzinach od daty ich przyjęcia od kuriera.